ایزوگام گرمسیری دلیجان

ایزوگام گرمسیری دلیجان با فرمول خاص

ایزوگام گرمسیری دلیجان با فرمول جدید و خاص خود، تحولی را در بازار به وجود خواهد آورد، ایزوگام گرمسیری دلیجان، محصولی جدید از معتبرترین کارخانه تولید ایزوگام در ایران است.

ایزوگام گرمسیری دلیجان با فرمول خاص

ایزوگام بر اساس شرایط آب و هوایی مختلف تولید می شوند و یکی از نمونه های ایزوگام، ایزوگام گرمسیری است که در محیط های گرم مورد استفاده قرار می گیرد.
ایزوگام گرمسیری دلیجان از چند لایه تشکیل شده و استفاده از آن در محیط هایی که زیر تابش مستقیم نور خورشید قرار دارند، انتخاب بدون ریسک محسوب می شود.
چرا که لایه های محافظ این ایزوگام شرایط ایده آلی را برای بازتاب نور و عدم ورود حرارت به ساختمان ایجاد می نماید و ایزوگام گرمسیری دلیجان با فرمول خاص، نسل جدیدی از ایزوگام را به بازار های داخلی معرفی می نماید.
ایزوگام گرمسیری دلیجان می تواند به عنوان یکی از بهترین ایزوگام های حال حاضر در بازار شناخته شود و استفاده از آن بدون محدودیت در مناطق گرمسیری امکان پذیر گردد.

 

ایزوگام گرمسیری دلیجان

ایزوگام گرمسیری دلیجان

مناطق گرمسیری ایران یکی از مستعد ترین مناطق برای استفاده از ایزوگامی با فرمول خاص هستند و تابش مستقیم نور خورشید و پوسیدگی هر نوع عایق حرارتی در این مناطق، موجب افزایش هزینه های متعدد برای مصرف کنندگان خواهد شد و همین امر به عنوان یکی از اصلی ترین دلایل انتخاب ایزوگام مناسب و ممتاز شناخته خواهد شد.

تولید ایزوگام گرمسیری در کارخانه دلیجان موجی جدید از تولید را آغاز نمود و بخش تازه ای از محصولات را روانه بازار تقاضا نمود.

ایزوگام گرمسیری دلیجان برخلاف نمونه های مشابه، مقاومت بالایی در برابر حرارت داشته و به همین دلیل نیز حرارت بالا موجب پوسیدگی لایه های زیرین ایزوگام گرمسیری نخواهد شد. بر همین اساس عمر و دوام ایزوگام گرمسیری، نیاز تعمیر و نصب مجدد را به صورت کلی از بین خواهد برد. در صورت هرگونه مشکل و نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

منبع: https://izogamco.com

[button color=”green” size=”medium” link=”https://izoyar.com/” icon=”” target=”true”]سایت ایزویار[/button]