خانه / قیر / خرید قیر بشکه ای با بهترین قیمت

خرید قیر بشکه ای با بهترین قیمت

خرید قیر بشکه ای به صورت بدون واسطه و مستقیم برای کارخانجات تولید ایزوگام اهمیت ویژه ای دارد و این مجموعه تهیه و تامین با بهترین قیمت به همراه تضمین کیفیت را برای شما انجام خواهد داد.
قیر بشکه ای بدون شک یکی از بهترین انواع قیر است که برای تولید انواع ایزوگام به کار گرفته می شود. قیر شل یا به اصطلاح ۷۰/۶۰ دارای چسبندگی بسیار بالا بر روی سیمان است. در مناطق بسیار سرد و سردسیری خرید قیر بشکه ای اهمیت ویژه ای دارد و قبل از این که عملیات قیر و گونی و یا ایزوگام آغاز شود یک لایه از قیر شل را بر روی سطح می پاشند تا چسبندگی چندین برابر شود. خرید قیر بشکه ای به شیوه های مختلف و با قیمت های متنوع است.

خرید قیر بشکه ای

قیمت خرید قیر بشکه ای

قیمت قیر و نوع قیر متنوع است و البته در این میان قیرهای تولید شده از کارخانجات پاسارگاد و جی از محبوبیت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند. خرید قیر بشکه ای، قیر صادراتی ، قیر داخلی، فروش قیر شل، و انواع دیگر از طریق این مجموعه صورت می گیرد. قیر سفت به هیچ عنوان به تنهایی در صنعت ساختمان به کار نمی رود و حتما باید با قیر شل مخلوط شود. بهتر است از خرید قیر بشکه ای به صورت تضمینی استفاده کنید که این مجموعه بهترین شرایط فروش قیر بشکه ای و فرآورده های نفتی دیگر را به صورت مستقیم و با قیمت بسیار عالی انجام می دهد. این مجموعه آمادگی دارد بهترین قیر بشکه ای موجود در بازار را به صورت مستقیم و بدون واسطه برای شما تامین نماید. خرید قیر بشکه ای با تضمین صورت میگیرد.
خرید قیر بشکه ای

نقش قیر در تولید ایزوگام

از جمله موارد استفاده از قیر در صنعت تولید ایزوگام است. قیر می تواند نقش مهمی در کیفیت ایزوگام بازی کند. قیر ۷۰/۶۰ یکی از مشهورترین و پرمصرف ترین قیر است که در تولید ایزوگام پلیمری تقش بسیار مهمی دارد. خرید قیر بشکه ای هر چقدر که کیفیت بالاتری داشته باشد به همراه دیگر مواد اولیه مصرفی در ایزوگام یعنی تیشو و پلی استر می تواند منجر به تولید ایزوگام پلیمری بسیار مرغوب شود. نه تنها ماندگاری بلکه چسبندگی و دوام ایزوگام ارتباط مستقیم با مواد اولیه ایزوگام بخصوص قیر دارد. خرید قیر بشکه ای برای شما مقرون به صرفه است.
جهت خرید اين محصول میتوانيد با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام ایزویار
راه هاي ارتباطی:
شماره موبایل: 09125357968
شماره تلفن ثابت: 02177139365
شماره فکس: 02189772869
آدرس سايت: www.izoyar.com
پست الکترونيکی: izoyarco@gmail.com
تماس با ما
error: محتوا محافظت شده است