صادرات ایزوگام به پاکستان

مناسب ترین تعرفه صادرات ایزوگام به ارمنستان با ضمانت نامه

صادرات ایزوگام به ارمنستان با ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله با مناسب ترین تعرفه بدون وجود واسطه و دلال توسط شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان صورت می گیرد.

تولید انواع ایزوگام جهت صادرات

همان طور که مستحضر هستید ایزوگام ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که از هر کدام آن ها جهت استفاده در مکان مشخص و آب و هوایی خاص بهره برده می شود.

این مدل های گوناگون ایزوگام نیز برای صادرات به سایر کشورها هم مورد تولید قرار می گیرند و با توجه به شرایط آب و هوایی هر منطقه و میزان کیفیتی که برای آن ها مهم می باشد، تولید و مورد صادرات قرار داده می شوند.

در زمان صادرات ایزوگام می بایست شرایط زیادی از سمت تولید کننده رعایت شود تا بتواند علاوه بر این که خریدار را راضی نگه دارد، در حالت کلی امکان ارسال ایزوگام ها را نیز داشته باشد.

لازم به ذکر است ایزوگامی که برای صادرات مورد تولید قرار می گیرد باید با تمامی استانداردهای روز جهانی تولید شود و صادرات آن ها نیز به منزله ی ایجاد ارزآوری و رونق اقتصادی می شود.

 کشورهای دیگری که درخواست خرید ایزوگام را می دهند، کارشناسان رسمی تولید کنندگان ایزوگامی که این درخواست را دریافت کرده اند به سرعت تمامی شرایط و جوانب کار را بررسی و به آن رسیدگی می نمایند.

در تولید انواع ایزوگام جهت صادرات نیز المان های خاصی در نظر گرفته می شود که می بایست مورد بررسی قرار بگیرد و عبارت هستند از وزن، میزان پوشش و نوع بستری که دارا هستند.

ایزوگام هیرمان دلیجان نیز تمامی ایزوگام های خود را بر اساس این موارد و استانداردها مورد تولید قرار می دهد و به همین دلیل است که از نظر صادرات ایزوگام در مرحله ی بالایی قرار داد و فروش خوبی از آن مشاهده می شود.

ایزوگام های صادراتی می بایست گواهینامه های رسمی را داشته باشند و پس از بارگیری لازم است تا مورد پلمپ گمرکی قرار بگیرند که از جمله شرایط صادرات می باشد و باید رعایت شود تا در نهایت برای فرد تولید کننده مشکلی ایجاد نشود و دچار ضرر و زیان نشود.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

آشنایی با مراحل صادرات ایزوگام به ارمنستان

ارمنستان نیز از جمله کشورهایی می باشد که با توجه به توریست پذیر بودنش، نیاز شدید به ساخت و راه اندازی مراکز تفریحی و هتل های فراوان دارد.

بنابراین لازم است تا در جهت ساخت درست و اصولی آن از مواردی مانند ایزوگام بهره ببرند و از آنجایی که خودشان شرایط تولید ایزوگام را دارا نیستند، لازم است تا خریدآن را از کشورهایی مانند ایران انجام دهند که ایزوگام های باکیفیتی را تولید و مورد صادرات قرار می دهد.

مراحل تولید و آماده سازی ایزوگام ها جهت صادرات نیز کاملا زیر نظر کارشناسان رسمی و تیم های فنی و آزمایشگاهی شرکت ایزوگام هیرمان صورت می گیرد و تمامی صادرات ایزوگام ها نیز بر اساس قوانین و استانداردهایی که مطابق با شرایط روز دنیا می باشند، صورت می گیرد.

تولید و صادرات ایزوگام به ارمنستان نیز باید با توجه به مواردی که در ذیل به آن ها اشاره می کنیم صورت بگیرد که عبارت است از:

 1. در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی منطقه ی مورد درخواست ایزوگام بر اساس گرم و خشک بودن و یا مرطوب بودن آن
 2. دقت و توجه کافی در انتخاب مواد اولیه برای تولید هرچه باکیفیت تر ایزوگام ها
 3. در تمامی رول های ایزوگام باید وزن و ضخامت استانداردی که می بایست داشته باشند، رعایت شوند.
 4. بسته بندی ایزوگام ها باید با دقت و کیفیت فراوان انجام شود.
 5. گواهینامه های معتبری که جهت صادرات ایزوگام به آن ها نیاز است باید دقیق دریافت شوند تا مشکلی از این بابت برای صادر کننده پیش نیاید.
 6. در نهایت بارگیری و پلمپ گمرکی نیز از مواردی است که برای صادرات ایزوگام انجام می شود و از اهمیت زیادی برخوردار است.

در حال حاضر بیشترین سهم در تولید و صادرات انواع ایزوگام را کارخانه هیرمان دلیجان به خود اختصاص داده است و در این راه گام های بسیار موثری بر می دارد.

ارسال و صادرات ایزوگام به کشورهایی مانند ارمنستان نیز از طریق بازارچه های مرزی صورت می گیرد و انجام این کار از این راه بسیار ساده تر، کم هزینه تر و سریع تر می باشد.

راه های آبی و زمینی از مهم ترین مسیرهایی هستند که صادرات ایزوگام می تواند به بهترین شکل ممکن از آن راه ها انجام شود.

شایان ذکر است که کشور ارمنستان با ایران دارای مرزی هرچند کوتاه از طریق آذربایجان شرقی و اردبیل می باشد اما لازم است بدانید که یکی از بهترنی راه های ارتباطی جهت صادرات به این کشور به شمار می آید.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

کدام نمایندگی صادراتی ایزوگام به بازارهای خارجی معتبر است؟

همان طور که می دانید نمایندگی های زیادی هستند که امر صادرات به بازارهای خارجی را بر عهده دارند و این کار را به طویق کاملا اصولی انجام می دهند.

نمایندگی ایزوگام جهت صادرات به سایر کشورهای خارجی نیز از طرف ایزوگام هیرمان دلیجان می تواند به بهترین شکل ممکن با استفاده از برترین و مجرب ترین کارشناسان مسائل و موارد صادراتی را بررسی نماید.

در این حالت با استفاده از بهترین راه و دریافت تمامی مجوزهای لازم و همچنین دقت و توجه به اصولی که در زمان تولید می بایست رعایت شود نیز امر صادرات صورت می گیرد.

اعتبار این نمایندگی های صادراتی ایزوگام را سازمان های داخلی و وابسته تعیین می نمایند.

به عنوان مثال برای این که یک تولید کننده این توانایی را داشته باشد تا بتواند تولیداتش را جهت صادرات عرضه نماید، لازم است تا گواهی نامه های لازم استاندارد ملی و جهانی و یا سایر گواهی های مربوطه را دریافت کرده باشد تا بتواند خودش را از نظر کیفیت و سایر موارد به اثبات برساند.

نمایندگی ایزوگام هیرمان دلیجان از جمله نمایندگی های خوبی می باشد که تمامی موارد فوق را رعایت می نماید و بهترین شرایط را برای صادرات ایزوگام در هر منطقه ای به وجود می آورد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

تعرفه صادرات ایزوگام به چه عواملی وابسته است؟

شرکت ایزوگام هیرمان تمامی ایزوگام های مرغوب تولید شده توسط کارخانه ی خود را با قیرهای پلیمری درجه یک تولید می نماید و مورد بسته بندی و پلمپ قرار می دهد و ترانزیت می نماید.

لیست قیمت این ایزوگام ها را می توانید به صورت کاملا به روز شده و با روش آنلاین و اینترنتی دریافت نمایید که از جدیدترین و همچنین سریع ترین راه های دریافت این لیست می باشد و هزینه ی چندانی هم برای افراد به همراه ندارد.

در زمینه ی صادرات انواع ایزوگام در سال های اخیر تلاش های فراوانی صورت گرفته است و اقدامات وسیعی در این زمینه انجام شده و به بهترین شکل ممکن امور صادرات را قبول می نمایند و آن ها را ایفا می نمایند.

صادرات ایزوگام به کشورهای گوناگون می بایست با انجام تمامی مراحل قانونی آن و از درب کارخانه ی تولیدی صورت بگیرد تا ایزوگام ها با شرایط مناسبی مورد صادرات قرار بگیرند.

به دلیل وجود همین شرایط است که بهترین نوع ایزوگام را جهت صادرات انتخاب می نمایند و همین موضوع موجب می گردد تا قیمت آن نیز نسبت به سایر ایزوگام ها تفاوت قابل توجهی داشته باشد.

قیمت ها و تعرفه های ایزوگام های صادراتی به عواملی همچون موارد ذیل بستگی دارد که می توان آن ها را به این صورت بیان کرد:

 1. نوع قیر پلیمری به کار رفته در ایزوگام و میزان کیفیتی که دارا می باشد.
 2. کیفیتی که پلی استر و تیشوی به کار رفته در آن ایزوگام دارا می باشد.
 3. نوع ایزوگام انتخابی بر اساس ثبت سفارشی که صورت گرفته است.
 4. وجود مواد پلیمری و افزودنی های ایزوگام که قیمت آن را تغییر می دهد.
 5. وزن هر رول ایزوگام که بر اساس نوع ضخامت آن تعیین می شود و می بایست استاندارد باشد.
 6. ضخامتی که هر رول ایزوگام دارد که با وزن آن نیز باید هماهنگی داشته باشد.
 7. تناژ و میزان و حجم سفارش که از طرف کشورهای دیگر درخواست داده شده است نیز در تعیین قیمت آن ها دخالت دارد.
 8. میزان هزینه های بارگیری و ترانزیت کالا و ایزوگام نیز در قیمت نهایی اثرگذار است و می تواند تا حدودی در قیمت ایزوگام تغییراتی به وجود بیاورد.
 9. دارا بودن نشان استاندارد کالا و همچنین گواهی نامه های مرتبط و ضروری دیگر نیز تأثیر زیادی در قیمت آن ها دارا می باشند.
صادرات ایزوگام به ارمنستان

چگونه مناسب ترین تعرفه صادرات ایزوگام را دریافت کنیم؟

برای این که بتوانید مناسب ترین تعرفه صادرات ایزوگام را دریافت نمایید، می توانید با تمامی ویژگی ها و مشخصات ایزوگام اصل، باکیفیت و مرغوب آشنا شوید و در این زمینه اطلاعات خوبی را به دست بیاورید.

زمانی که شما در مورد محصول انتخابی اطلاعات کافی داشته باشید دیگر هیچ فردی نمی تواند قیمتی نامعقول به شما پیشنهاد بدهد و شما با توجه به کیفیت محصول، این توانایی را دارید که قیمت آن را نیز حدس بزنید.

خرید از مراکزی که به صورت مستقیم با تولید کننده در ارتباط هستند از جمله مواردی هستند که می توان با کمک گرفتن از آن ها، مناسب ترین قیمت ایزوگام صادراتی را به دست آورد.

در حالت کلی خرید به صورت مستقیم این شرایط را به وجود می آورد که واسطه و دلال حذف می شوند و شرایط برای خرید ایزوگام با قیمت مناسب و کمتر از قیمت بازار فراهم می شود.

زمانی که شما قصد خرید ایزوگام را دارید می توانید آن را به صورت عمده و در حجم های سفارشی بالا تهیه کنید زیرا در این صورت امکان سود بیشتری برایتان وجود دارد و فروشنده و تولید کننده نیز می توانند تخفیف بالاتری به خریدهای شما بدهند.

فروش ایزوگام به این شکل نیز برای فروشنده هم سود خوبی در پی دارد و موجب می شود تا انگیزه ی تولید در آن ها بیشتر شود و به همین سبب قیمت ایزوگام در شرایط مناسب تری قرار بگیرد.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

ایزوگام ۵ میل هیرمان بهترین ایزوگام صادراتی ایران

از جمله باکیفیت ترین ایزوگام های صادراتی موجود در بازار می توان به ایزوگام هیرمان دلیجان با ضخامت ۵ میل و وزن ۵۰ کیلوگرم اشاره کرد که بالاترین میزان تقاضا را در بازارهای جهانی دارا می باشد.

این نیز به دلیل رعایت تمامی استانداردها در تولید ایزوگام می باشد و بنابر همین شرایط توانسته است نام خود را به عنوان بهترین ایزوگام صادراتی در میان سایر ایزوگام ها قرار دهد و در صدر فروش قرار بگیرد.

تمامی افراد به دنبال خریدهای باکیفیتی می باشند و گاها ترجیح داده می شود تا قیمتی بالاتر با توجه به نوع برند ایزوگام پرداخت نمایند اما دریافتی آن ها از باکیفیت ترین ایزوگام ها باشد.

برای خرید بهترین ایزوگام صادراتی هیرمان می توانید از روش های گوناگونی اقدام نمایید که در صورت حضور شما در خارج از کشور، بهترین راه خرید و ثبت سفارش از طریق وبسایت ایزوگام هیرمان می باشد که می تاونید به راحتی و در کمترین زمان ممکن علاوه بر دریافت مشاوره از کارشناسان و مشاوران خبره ی این مجموعه، خریدهای خود را درخواست بدهید.

صادرات ایزوگام به ارمنستان

مرکز فروش عمده ایزوگام درجه یک صادراتی با بسته بندی عالی

صادرات ایزوگام به ارمنستان نیز بر اساس فروش عمده ایزوگام صورت می گیرد و با بسته بندی عالی و اصولی، در شرایطی که امکان خراب شدن و یا پاره شدن آن وجود نداشته باشد برای کشور مورد نظر ارسال می شوند.

مرکز فروش عمده ایزوگام از طرف مجموعه ی هیرمان با رعایت تمامی نکات و اصول و استانداردهای مناسب در این راه، ایزوگام های تولیدی را مورد بسته بندی قرار می دهد و گواهی نامه های لازم و پلمپ گمرکی را دریافت می نماید و جهت صادرات آن را آماده می نماید.

مهم ترین قسمت صادرات همین بخش بسته بندی ایزوگام می باشد زیرا فقط کافیست یک اشتباه کوچک که شاید از نظر ارسال کننده بی اهمیت باشد، تمامی بار را خراب کند و یا کیفیت ان ها را پایین بیاورد.نصب و اجرای ایزوگام هم در کنار بسته بندی از اهمیت زیادی برخوردار است که می بایست در زمان فروش به آن هم توجه شود و خریدار را در جریان این موضوع قرار داد که نصب آن ها نیز باید اصولی و بر اساس آموزش صورت بگیرد