عایق کاری ساختمان

عایق کاری ساختمان ایزوگام پلیمری درجه یک

عایق کاری ساختمان با ایزوگام پلیمری درجه یک باعث می شود تا طول عمر ایزوگام یا همان عایق مورد استفاده در بام ساختمان بسیار افزایش یابد.

به همین خاطر نیز اکثر کارشناسان باتجربه در زمینه ی تولید و عرضه ایزوگام ساختمان تهیه و استفاده از ایزوگام درجه یک را به مصرف کنندگان توصیه می کنند.

توصیه به کلیه خریداران انواع ایزوگام در هنگام عایق ساختمان این است که زیرسازی و نباز به تعمیرات حتما بررسی شود.

[toggle title=”نکته!” state=”open”]از گروه های کارآزموده و آموزش دیده برای نصب ایزوگام و عایق کاری ساختمان استفاده کنید.[/toggle]

 

عایق کاری ساختمان

عایق ساختمان با ایزوگام

طول عمر ایزوگام از ۱۰ سال به بالا بوده و همچنین دارای ضمانتنامه های کیفی و بیمه نامه های معتبر نیز می باشند.

شرکت های بسیار زیادی در زمینه ی عایق کاری ساختمان و ایزوگام درجه یک در حال فعالیت بوده و حتی در شهر های مختلف ایران دارای نمایندگی های مجاز نیز می باشند.

 

 

بسیار مشاهده شده که برخی از مراکز از ایزوگام درجه دو و حتی  درجه سه برای عایق کاری ساختمان استفاده می کنند که در مقایسه با ایزوگام درجه یک از طول عمر بسیار کمتری برخوردار می باشد و امکان از بین رفتن لایه های مخلف این ایزوگام ها در برابر شرایط جوی مختلف وجود دارد.

 

عایق کاری ساختمان

 

عایق کاری ساختمان به روش جدید

زمانی که عایق کاری ساختمان با ایزوگام درجه دو یا ایزوگام درجه سه انجام شود این امکان وجود دارد که لایه های مختلف ایزوگام براساس شرایط محیطی مخالف دچار خرابی شده و کارایی خود را از دست بدهد. خرید ایزوگام درجه یک پلیمری برای عایق کاری ساختمان توصیه می شود.

 

عایق کاری ساختمان

ایزوگام ساختمان

به همین دلیل نیز ریسک استفاده از این ایزوگام ها در عایق کاری  بسیار بالا بوده و در صورت به وجود آمدن مشکلات مختلف خسارت های بسیار زیادی باید پرداخت شود.

هر گونه سئوال و ابهامی در رابطه با عایق کاری ساختمان با ایزوگام دلیجان اصل درجه یک داشته را بهتر است از کارشناسان و مشاوران فروش شرکت ما جویا شوید.

 

عایق کاری ساختمان

 

درصورت خرید ایزوگام و عایق کاری ساختمان بدون اگاهی و مشاوره ممکن است خسارات جبران ناپذیری به شما وارد شود پس حتما قبل از هر خریدی با مشاوران ما تماس بگیرید.

منبع: شرکت ایزوگام دلیجان