نصب ایزوگام خوب پشت بام

نصب ایزوگام خوب پشت بام با کیفیت و قیمت مناسب

نصب ایزوگام خوب پشت بام هر چقدر که با کیفیت و قیمت مناسب انجام گیرد می تواند مقاومت و استحکام سقف را چندین برابر کرده و این کار توسط گروه های ماهر شرکت هیرمان به خوبی صورت می گیرد.
ایزوگام با توجه به این که مصارف عمده در ساختمان ها و پروژه های عمرانی و مسکونی دارد؛ در انواع مختلف در شرکت ایزوگام دلیجان تولید می شود و نصب ایزوگام خوب پشت بام در نزد همگان امری مهم و ضروری است.
[toggle title=”نکته!” state=”open”]در هنگام نصب ایزوگام بام؛ دقت بسیاری در تعمیر و بازسازی و زیرسازی می شود و این امر ضروری است.[/toggle]

مراحل نصب ایزوگام خوب پشت بام

خرید ایزوگام و نصب و اجرای هر نوع عایق رطوبتی در هر مرحله اهمیت ویژه ای داشته و به همین منظور گروه های نصاب ایزوگام دلیجان تمام تلاش خود را برای انجام هر چه بهتر نصب ایزوگام خوب پشت بام و دیوارها به کار می گیرند.

  • دقت در انجام زیرسازی پشت بام
  • جابجایی کولرها و وسایل قرار گرفته بر روی بام
  • استفاده ار بهترین پلیمرها برای زیرسازی
  • تعمیرات مورد نیاز و گرفتن درزها
  • دقت در مکان کف شوی ها و آبریزها
  • استفاده مناسب از شعله
  • نصب ایزوگام خوب پشت بام در فصل و زمان مناسب

انواع ایزوگام و موارد نصب هر یک از آن ها

کیفیت ایزوگام به میزان قابل توجهی بر قیمت خرید ایزوگام و نصب ایزوگام خوب پشت بام تاثیرگذار است. خرید ایزوگام به صورت مستقیم از کارخانه مقرون به صرفه تر خواهد بود و قیمت آن هم مناسب تر است و شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان؛ کلیه هماهنگی های خرید و نصب ایزوگام خوب پشت بام را به صورتی کاملا حرفه ای انجام می دهد.

ایزوگام بر اساس قیر مصرف شده به دو دسته :

همچنین لایه های تشکیل دهنده ایزوگام هم؛ روشی دیگر برای طبقه بندی انواع ایزوگام دلیجان است:

  • ایزوگام دولایه فویل دار که برای سقف، بام و پشت بام و دیوارها مناسب است.
  • ایزوگام تک لایه فویل دار برای فونداسیون و پی ساختمان مناسب تر است.
  • ایزوگام ماسه ای و یا شنی و ایزوگام پودری که در روکش متفاوت هستند و برای موارد خاص، طبق سفارش، تولید می شوند.

 

لیست خدمات فروش ایزوگام با نصب

ایزوگام درجه یک استاندارد همان طور که دارای کیفیت برتر پلیمری است؛ دارای کیفیت عالی در نصب است و این امر مزیتی برای انواع ایزوگام دلیجان محسوب می شود.

نصب ایزوگام خوب پشت بام با استفاده از ایزوگام فویل دار هم مقرون به صرفه است و هم برای سال ها با کیفیت عالی کار می کند.
[toggle title=”توجه نمایید!” state=”open”]از طریق خدمات اینترنتی شرکت ایزوگام هیرمان می توانید کلیه اطلاعات در خصوص قیمت های فروش و نصب ایزوگام را دریافت نمایید.[/toggle]

نصب ایزوگام خوب پشت بام

اطلاعات مورد نیاز خود در خصوص قیمت انواع ایزوگام و خدمات فروش و نصب ایزوگام خوب پشت بام را از این واحد به صورت اینترنتی و یا راه های ارتباطی شرکت ایزوگام هیرمان دلیجان دریافت نمایید.