خانه / اخبار ایزوگام / ایزوگام شرق بام درجه یک

ایزوگام شرق بام درجه یک

ایزوگام شرق بام محصول چه کارخانه ای است؟ آیا خرید ایزوگام درجه یک با قیمت ارزان مقدور است؟ مجموعه ای از بهترین تولیدات عایق های رطوبتی در کارخانه ایزوگام شرق موجود است.
شرکت ایزوگام شرق دلیجان نه تنها انواع ایزوگام برای پشت بام و سقف و دیوارها را تولید می کند بلکه با تولید ایزوگام شرق بام، توانسته است کیفیت و میزان مقاومت آن را هم بیشتر کرده و در نهایت عایق رطوبتی بسیار مرغوب برای کف و دیوار استخر، بام، شیروانی، ایزولاسیون دیوارها و فونداسیون تولید کند و این مجموعه از تولیدات متنوع در صنعت عایق های رطوبتی می تواند به خریدار کمک کند که از بهترین محصول با توجه به میزان بودجه و هزینه های خود استفاده کند.
ایزوگام شرق بام

نصب ایزوگام شرق بام

زمانی که ایزوگام درجه یک به دست مصرف کننده می رسد یکی از مهمترین مراحل در عایق بندی شروع می شود که همان اجراء و نصب ایزوگام است.
ایزوگام ساده، ایزوگام دولایه فویل دار، انواع ایزوگام طرح دار که برای اولین بار در صنایع عایق بندی به کار گرفته شدند همگی باید که در مرحله اجرایی شدن با دقت تمام و با ایجاد زیرسازی های بسیار مقاوم نصب شوند. با آموزش گروه های نصب ایزوگام توانستیم که خدمات فروش خود را گسترش داده و کارخانه ایزوگام شرق بام با دسترسی به کلیه مشتریان و خدمات پس از فروش کلیه مراحل را به دقت پیگیری می کند.

شرکت ایزوگام شرق بام

کارخانه ایزوگام شرق بسیار فعال و نمایندگی های فروش متعددی در کشور دارد که هر یک می توانند نشان دهنده میزان مشتری مداری و اهمیت کارکرد هر نوع ایزوگام باشند. فروش مستقیم و ارتباط آسان با کارشناسان فروش ایزوگام شما را برای خرید آگاه تر و آماده تر می کند و به این ترتیب می توانید با توجه به هزینه، نوع مورد نیاز ایزوگام شرق و یا میزان متراژ مصرفی اقدام به خرید هر نوع ایزوگام استاندارد نمایید.
جهت خرید اين محصول میتوانيد با ما در ارتباط باشید:
شرکت ایزوگام ایزویار
راه هاي ارتباطی:
شماره موبایل: 09125357968
شماره تلفن ثابت: 02177139365
شماره فکس: 02189772869
آدرس سايت: www.izoyar.com
پست الکترونيکی: izoyarco@gmail.com

همچنین ببینید

صادرات ایزوگام به پاکستان

مناسب ترین تعرفه صادرات ایزوگام به ارمنستان با ضمانت نامه

صادرات ایزوگام به ارمنستان با ضمانت نامه ۱۰ ساله و بیمه نامه ۵ ساله با …

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی ایزویار که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
error: محتوا محافظت شده است