اجرای پرایمر ایزوگام با کمترین قیمت

اجرای پرایمر ایزوگام با کمترین زمان و قیمت مناسب انجام می شود و به این ترتیب تلاش کرده ایم که این امر با استاندارد و با دقت هر چه تمام تر انجام شود.

پرایمر ایزوگام یکی از فرآورده های بسیار با کیفیت تهیه شده از قیر است که با کیفیتی برتر و با چسبندگی عالی برای زیرسازی قبل از عملیات نصب و اجرای ایزوگام صورت می گیرد و اهمیت بسیار ویژه ای دارد که پرایمر با کیفیت انتخاب شود.

اجرای پرایمر ایزوگام توسط کارشناسان مجرب صورت می گیرد و این امر نیاز دارد که هم قیمت ارائه شده منصفانه باشد و هم کیفیت عملیات نصب و اجرای ایزوگام به بهترین نحو ممکن صورت بگیرد.

قیمت اجرای پرایمر بستگی به نوع آن دارد و البته متراژ و فضایی که در آن نصب و اجرای ایزوگام صورت می گیرد مهم است و می تواند در قیمت پرایمر تاثیر داشته باشد و البته قیمت قیر ارزان تر از پرایمر است اما می تواند مقاومت کمتری داشته باشد و برای جلوگیری از آسیب زدن به محیط زیست ترجیحا از پرایمر استفاده می شود و در تعیین قیمت ایزوگام نوع مواد اولیه موثر است.

 

اجرای پرایمر ایزوگام

 

چرا اجرای پرایمر ایزوگام مهم است؟

همان طور که می دانید اجرای پرایمر ایزوگام اهمیت خاصی دارد چرا که زمانی که نصب ایزوگام صورت می گیرد اجرای ایزوگام تا حدود زیادی به نوع و جنس ایزوگام و تعمیر و زیرسازی محل عایق بندی بستگی دارد و همان طور که می دانید انواع عایق های رطوبتی به صورت ایزوگام دولایه و تک لایه تولید و مصرف می شوند و ایزوگام سفارشی و صادراتی برای تمام اقشار و کشورهای اروپایی تولید خواهد شد.

اجرای پرایمر ایزوگام توسط گروه های نصاب بسیار ماهر انجام می شود و دقت کافی در زیرسازی به عمر و دوام و چسبندگی ایزوگام ساختمان می افزاید.

 

اجرای پرایمر ایزوگام در چه زمانی صورت می گیرد؟

قبل از این که گروه نصب و اجرای ایزوگام به محل اعزام شوند بایستی که کارشناس از محل مورد نظر که می تواند ایزوگام  پی و دیوار، ساختمان، شیروانی و سقف . غیره باشد دیدن نموده و برآوردهای لازم از میزان نیاز به تعمیر و بازسازی و پرایمر به اطلاع گروه نصب رسانده می شود و ما توانسته ایم بهترین خدمات چه در قیمت پرایمر و یا اجرای ایزوگام را در اختیار مصرف کننده قرار دهیم.