اجرای ایزوگام پشت بام

اجرای ایزوگام پشت بام با نظارت کارشناس

اجرای ایزوگام پشت بام با نظارت کارشناس انجام می شود و تاییدیه ها و ضمانت نامه های معتبر پس از پایان کار به خریدار تحویل می شود که همراه با مهر معتبر کارخانه است.
اجرای ایزوگام پشت بام، از اهمیت خاصی برخوردار است و می دانید که شرکت ایزوگام دلیجان فروش عمده انواع ایزوگام بام را با خدمات نصب و بدون خدمات نصب ایزوگام ارائه می کند و این امر به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد و ضمانت نامه های نصب و اجرای ایزوگام پشت بام در پایان کار تحویل می شود.

نظارت کارشناس بر اجرای ایزوگام پشت بام

پشت بام بیشترین مصرف ایزوگام را دارد و بسیاری از ساختمان ها و برج ها نه تنها در مرحله فونداسیون، بلکه در پایان کار برای اجرای ایزوگام پشت بام مورد توجه هستند و فروش ویژه و نصب ایزوگام به صورت ویژه برای پیمانکاران مهم است.

[toggle title=”توجه!” state=”open”]نظارت کارشناس نصب، از مرحله زیرسازی و تعمیرات تا پایان مراجل اجرای ایزوگام ادامه دارد.[/toggle]

انواع ایزوگام و کاربرد هر یک برای نصب

همان طور که می دانید خرید و نصب ایزوگام بر اساس نوع نیاز انجام می شود و نمایندگی های فروش؛ درب کارخانه و یا سفارش آنلاین هر یک به محل نصب ایزوگام توجه خواهند داشت و مثلا برای اجرای ایزوگام پشت بام، حتما ایزوگام دو لایه مناسب را به شما معرفی خواهند کرد.

  1. ایزوگام دو لایه فویل دار برای بام
  2. ایزوگام طرح دار برای زمین های بازی و یا پارکینگ ها
  3. ایزوگام ماسه ای برای شیروانی ها و دیوارها
  4. ایزوگام سرد و عایق های نانو برای مناطق و پروژه های خاص

ضمانت نامه و تاییدیه کارشناسی نصب ایزوگام

کلیه محصولاتی که برای اجرای ایزوگام پشت بام به شما معرفی می شوند و بارگیری و حمل و به محل پروژه ارسال می شوند دارای ضمانت نامه معتبر کارخانه بوده و بعد از تاییدیه کارشناس، ضمانت نامه نصب ایزوگام صادر و تحویل می گردد.
کارشناس نصب ایزوگام مراحل اجرای ایزوگام را از زیر سازی و تعمیر و تا استفاده از پلیمرهای مرغوب تحت کنترل و نظارت خواهد داشت.

کلیه اطلاعات در خصوص اجرای ایروگام پشت بام را از سایت دریافت نمایید.